Blbouni

8. ledna 2014 v 20:57 | Citronek |  Minulost
Blbouni, magoři, šílenci, dementi.
Tak ať ty slova lítají, my dobře víme, jak to mezi sebou myslíme. Představuji vám nejlepší bandu lidí pod sluncem. Moji kamarádi, u kterých vím, že kdykoli se cokoli pokazí můžu za nimi přijít a problém se vyřeší, nebo alespoň utopí v alkoholu.
Nebudu je jmenovat, spousta z nich má násilné tendence a mohli by mě zbít, takže tady budu o nich mluvit jen v dobrém, alespoň si u nich šplhnu a pár dní nebudu mít pod okem žádný krvavý šrám. Pro ty méně chápavé byl tohle pokus o vtip.
Známe se po různě dlouhou dobu, nejdelší přátelský vztah mám s tím ušopleskem co ukazuje nad hlavami všech zúčatněných, jak velkého ho má. Jen pro informaci ten blbeček s držkou ve tvaru NIKE a mikinou Adidas jsem já.
Jak jste možná z našich střízlivých, abstinujících tváří poznali, fotografie byla pořízena v den kdy se holdovalo tak trošku alkoholu. V přiměřené míře se též prozrazoval u některých jejich obsah žaludku. Když nad tím tak přemýšlím, byl to celkem fajn večer a hlavně cesta autem kdy ušoplesk naháněla papriku v kyblíku od Lanzy a oháněla se větou "Hele paprika! Můžu jí sníst?". (pozn. red.: "Kámo sorry, ale pro mě je tohle legendární věta, kterou budu ještě v 60ti letech vyprávět svým dětem ze zkumavky.").
Takže uvedu-li vše na pravou míru, pokud hledáte na světě něco a nevíte co, je to právě taková parta lidí v jejíž společnosti budete mít po pár minutách na celém krku cucfleky a budete si připadat jako hydrant, který si každý pes občůrá a tím označkuje. Stejně tak si my blbouni značkujeme sami sebe navzájem. A vůbec nás neštve, že někdo má vztah a že třeba něčí drahá polovička žárlí. Ne. Máme to prostě totálně.. Prostě je nám to jedno. Když se sejde tahle grupa lidí, nemusí být v naší společnosti ani pan alkohol a takovýhle lidi se hledají horko těžko. Takže blbouni, trubci a všechny jelita z týhle fotky a další: "S vámi je trávení času legendární!".

Možná vám přijde divné, proč je tenhle článek v rubrice "Minulost", řešení je jednoduché. Kde jsou vzpomínky, je vždy minulost. Kde jsou oni, je vždy přítomnost a tam kde nejsou, tak tam se domlouvá sraz kde budou vznikat ty nejlepší vzpomínky! Usmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama