Boj o život I.

6. ledna 2014 v 22:48 | Citronek |  Minulost
Bolest, křeč, krev.
Sedím na posteli, v klíně mám složené ruce a na rukou krev. To není začátek hororu. To byl můj začátek boje o život. Možná se zdá, že jsou to silná slova, možná se zdá poněkud přehnané to bojem nazývat, ale je to můj názor a já vám ho prostě cpu tak jak to chci já! Usmívající se
Jen obyčejně sedím ve svém pokoji, přemýšlím a najednou jediné co slyším je praskot a teplo jenž mě polévá okolo rtu. Teplo jenž stéká od nosu po bradu, z níž po kapkách padá krav do mých dlaní. Něco je očividně špatně. Možná tlak. Možná ne. Jediná myšlenka: "Doktorka to vyřeší.". Milý zlatí, asi očividně nepřekvapivě - nevyřešila. Ono, když vám půl roku tvrdí, že je to dospíváním a krmí vás zázračnými bonbonky a myslí si jak úžasně to zabírá je to více než otřesné tahle péče. Tihle rádoby lékaři, jenž vám s úsměvem řeknou, že jste zdraví a natáhnou ruku se slovy: "Třicet korun, chceš potvrzení?".
Krev tekhla dál, bonbonky docházeli. Bolesti se stupňovali. Přišlo řešení číslo dvě. Paradoxně opět navštívil lékaře, ale co takhle zkusit jiné město? Třeba se tam budou usmívat méně falešně a třeba jim na mě bude záležet více. Opravdu, něco našli. Krevní sraženina. Postup byl jednoduchý, nedostala jsem bonbonky teď mi dali přímou palbu do žíly. Dali mi obrázek, kalendář a napsali kdy mám přijít znovu. Chvíli to trvalo než se sraženina rozpustila na velikost jenž byla možná vytáhnout za pomoci úžasně pohodlných hadiček, které sáli snad více než můj lux. Sraženina byla venku po několika měsícich.
Vše se zdálo dokonalé, až jednoho krásného dne - krev...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama