Cesta

8. ledna 2014 v 20:07 | Citronek
Představte si, sedíte ve vlaku házíte na okolí ignor, na tváři máte povýšenecký výraz a cítíte se jako největší pán ve vlaku. Najednou vás osloví nějaký cucák, jestli mu mrknete na věci a dokonce má tu drzost, že po vás chce, aby jste si přesedli k němu blíž, aby jste na ně lépe viděli až půjde na to velmi čisté WC ve vlaku. Dobře tedy, nasadíte ten roztomilý výraz i když v hlavě si myslíte svoje. Koukáte na jeho věci, cucáček přijde sedne a vy si myslíte, že ho máte z krku. Omyl.
Začne na vás mluvit, vy odpovídáte. Otráveně odložíte knížku a odsekávanými odpovědmi se s ním dáte do hovoru. Zjistíte, že si máte co povídat. Dostanete se k roztomilé větě "Já mám přítelkyni" a se šibalským úsměvěm mu odvětíte "Já taky". Zde začíná ten poutavý příběh, kdy cucák posilněný dvěma panáky vodky k vám přisedá a začne vyzvídat.
Dobrá tedy, egoisticky mu řeknete, že ta nejkrásnější dívka ze třídy je vaše přítelkyně. On má stále na ksichtu ten užaslý výraz kdy mu došlo, že jste lesbička. Ano homofobíci, lesbička. Po tom co se vcelku rychle vzpamatuje vám pár svých tajemství řekne také, ale to tu nebudeme rozebírat. Cesta rychle utíká, když se člověk dobře baví a věřte, že když se ten týpek rozhodl, že půjde na čoudovou na hajzlíky ve vlaku i pro mě byl adrenalin, když poté přišla průvodčí a nenápadně všechny očichávala a pak s cinickým úsměvem odešla do dalšího vagonu.
Krom toho, že se bavíte o ženách, o tom jak jsou některé žárlivé a tu svojí vychválíte do nebes a dokonce pravdivě, dostanete se k velmi důležitým hovorů jako jsou Vánoce, Silvestr a bla bla bla. Potom ho napadne probrat téma: "Chceš děti?". No jasně, že chcete děti budou krásný, inteligentní, no prostě opak vás. Řeknete mu jak to chcete provést, jemu spadne brada až po kulky a pak vám nadšeně oznámí, že by klidně byl dárce spermatu, kdyby věděl, že o dítě bude dobře postaráno a že od něj nic nebudete chtít. No běžně se stává, že jedete vlakem a najdete si tam svého dárce spermatu. Každopádně ať si tam ty žížalky ještě pár let klidně plavou, párkrát vlakem ještě pojedete a kdoví pak můžete sepsat všechny koho potkáte, jejich jména hodíte do klobouku a pak? Losujete sportku: "A šťastným výhercem pro rozdání svých žížalek se stává ten borec z roku 2016 z vlaku směr Liberec".
Vystoupíte z vlaku, vyměníte si ten strašně moderní facebook, dáte panáčka voděnky u pofidérního okýnka na nádraží a dál pokračujete ve své cestě. Kdoví, třeba potkáte dalšího dárce. Kdo hledá, ten najde ne? Smějící se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama