Nepopsatelno

11. ledna 2014 v 21:40 | Citronek |  Přítomnost
Zachvátila mne panika. Žaludek nefunguje jak má a já se opět vracím do své minulosti. Začínám mít averzi vůči pocitu, že vše co se stalo byla moje chyba. No výborně, zatleskám si v rytmu ovací a vrátím se na začátek, budu hledat tu chybu co se stala. Opět mě dnes zachvátila ta trapná nostalgie a chuť se vrátit do obětí člověka pro kterého už jsem minulost. Z rozhovoru mi došla jedna věc, člověk kterého jsem milovala už tu není. Je tu osoba, kterou neznám, které se na jednu stranu bojím. Je tu budoucí kamarádka.
Přesladké kecy na téma láska. Jak krásné. Nicméně, po tom co jsem si vybrečela všechny svoje slzné kanálky a zásoby pláče na dalších pár let dopředu, usuzuju že ten stres je k něčemu dobrý. Nemůžu pozřít pomalu žádné sousto jídla. No dobrý den, kila z těla ven. Začínám se uklidňovat, snažím se nějakým způsobem přemýšlet nad důležitějšími věcmi. Například proč je nebe modré a proč moje kočka znovu skáče street přes moje skříně až na záclonu.
Skoro jsem se dnes rozešla s naprosto úžasnou slečnou. Proč? Protože jsem idiot, moje zatmění v úžas bývalé přítelkyně způsobuje, že brzy zcvoknu. Vlastně když začnu přemýšlet znovu, což už samo o sobě bolí, dochází mi, že možná ta bolest kterou dnes způsobila všechna její slova, je právě to co hledám, abych dokázala jít dál. Pak mám další řešení, přidám se k hnutí Hare Krišna a nechám si vymýt mozek. Stejně už tam toho moc nezbylo, tak jim alespoň zbyde kapka jaru i na ostatní.
Nebudu shrnovat dnešek, protože moje zjištění je otřesný. Jenom chci říct jedno, pokud mě někdo nemiluje takovou jaká jsem, ať se mě ani nepokouší měnit. Odmítám předem, raději půjdu dál, než se plácat s někým kdo mě chce měnit a pak pošle originálně do háje se slovy "Už to nejsi Ty.". Jinak fakt inteligence tohle. Zítřek bude velký den, směr Most. Povídat si s Luckeym. Bráško můj, není možný, že zítra je to 5 let...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama