Vlastní realita

26. února 2014 v 23:14 | Citronek |  Vaše témata
Zavíráte oči, sníte. Upadáte do snů a vaší vlastní reality. Zde se vám plní každý váš sen. Dokážete cokoli, máte pocit sebeuspokojení. Víte, že zde jste vlastním pánem, můžete dělat cokoli. Stát se uznávanou osobností, získat osobu vašeho srdce, nebo jen trávit chvilky s osobami, jenž již nejsou s námi na tomto světě. Pocit štěstí je pro vás v tu chvíli k nezaplacení, přejete si v tomto světě zůstat a již se do pravé reality nikdy nevrátit. Dobře si uvědomujete, jak drahé jsou chvíle úniku a představivost vám dává možnost poznat nové rozměry.
Zíráte z okna, vidíte slunce zářící na obloze, slyšíte zvuky. Ničemu z těchto podnětů však nevěnujete takovou pozornost, aby vás to udřelo při zdravém vědomí. Utíkáte. Utíkáte za pocitem štěstí, jenž je vám nabízen v podobě fantazie. Jak nádherný je pocit opět držet ruku vašeho milovaného kamaráda, který s vámi už není. Máte na něj tolik otázek a on odpovídá dle vašeho přání. Probouzíte se, trpké uvědomění si reality s vámi dokáže znovu zamávat. Mnohdy jste unaveni. Dokážete ale své představy vyjádřit. Slovy, malbou, hudbou se necháváte unášet a uklidnit tak vlastní svědomí a myšlenky.
Uzavřením se do sebe, zaslechnutí hudby. Existuje zde mnoho podnětů proč chtít snít. Možná je vysvětlením touha po ideálu, smutek nebo nedostatek odvahy. Ve svých snech před problémy nelze utéci, nedokážete se ve snu rozeběhnout. Máte jen pocit a chtíč, to jediné vám vaše realita neumožní. Neumožní vám útěk před vašemi problémy, před strachem. Proto se z něj probouzíte, hledáte tak sílu se vašemu strachu postavit nebo si jen dokázat kde je vaše vlastní pravda. Co cítíte, co chcete a čeho chcete dokázat. Kdo vám chybí, koho milujete a komu se raději budete vyhýbat neboť je vaší chybou na kráse života.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nikol Nikol | Web | 26. února 2014 v 23:46 | Reagovat

tak to je výstižný :)

2 *Michelle* *Michelle* | Web | 27. února 2014 v 0:56 | Reagovat

s fantazií utíkám před realitou.. jsem totiž jen ubohý lidský červ, který se dokáže jen vymlouvat...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama