Nestíhám, nestačím

3. července 2014 v 13:39 | Citronek |  Přítomnost
Slečny krásné a ty jejich úsměvy. Lepší než sluníčko v mrazivé zimě, když upíjíte váš horký nápoj a užíváte si sladkého pocitu okamžiku. V uších hravé tóny, které vám dodávají spousty endorfínu do těla a najednou jste načerpali energii a sami nevíte z čeho. Plno síly a Váš vlastní úsměv. Přiznali jste si jak vše je a spadl z Vás obrovský balvan. Jen víte, že vše budete muset otvírat ještě jednou, ale to již neřešíte. Každou chvilkou se vydáte napříč svému osudu, který už je stejně napsán vyšší mocí.
Všude je jich mnoho, předvádějí se a těla jim tanční. Nemůžete se vynadívat na tu krásu, která Vás obklopuje. Svádí všechny pohledem a Vy stojíte jak pitomec a hledíte na ně. Výběr je nekonečný, nač si tedy vybírat jednu? Každá má své kouzlo a jen důkladným průzkumem se dá zjistit co za tajemství v nich dříme. Pustíš jednu ruku a chytáš se druhé, nestíháš oční kontakty, zprávy a cokoli co se děje kolem tebe. Čas utíká a na myšlení není čas. Osobně vysílám vyzívavé pohledy na všechny slečny ve svém okolí a čekám na jejich reakce. Některé se chytí a propíšeme celou noc.
Máte na dosah tolik možností a držíte se zarputile jedné jediné a opatrně našlapujete podél zdi, aby jste neprobudili jakékoli zlé dojmy a pocity. Očekávání depresí a provinilosti se najednou nekoná, cosi se ve Vás zlomilo a najednou vstřebalo. Co se tedy opravdu stalo, že blokujete vlastní osobnost před pravdou, která právě nastala? Nebádejte, užívejte si prázdné hlavy, čistých myšlenek a běžte dál. Neotáčejte se. Člověk, kterého jste za sebou nechali, za vámi buď poběží a nebo zůstane stát a obejde se bez Vás. Obojí je řešení se kterým nepohnete a Vy to víte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama