Neznámá

8. července 2014 v 15:10 | Citronek |  Přítomnost
Tajemný výraz až přímo k nepoznání od ostatních. Uzavřená mysl na níž nepůsobí téměř nic. Ztrácím se v myšlenkách a v tvých slovech, na které čekám dlouhé minuty, ačkoli se zdá že to trvá celý život. Hltám každou frázi a jen při představě tvé společnosti můj úsměv nezůstává v klidu. Unikla jsi přes bariéru, která byla pro tyto případy stavěna. Pojď blíž ať tě lépe poznám. Chci vědět co je za tím vším rozruchem, jenž si mi způsobila. Byla jsem si jista, že toto se znovu nemůže stát, že ke mne se další nikdy nedostane. Přesto jsi proplula s ledovým klidem a hraješ dál svoji hru od které neznám pravidla.
Chtíč stoupá spolu s nepochopením situace. Vyměňuji úsměvy, pohledy a přitom nevidím tvou tvář. Co plánuješ? Jak spoutaná dokáže být duše člověka, jenž navzdory osudu dokázala vše obrátit ve svůj vlastní prospěch?!
Tvůj charakter je mnou zatím nepoznaný, tím mne však láká o mnoho více než jakýkoli jiný. Hrát hru s nejistým koncem a překvapivým průběhem umí málokdo. Procházím tenké ledy po kterých musím našlapovat po špičkách a upíjet z alkoholického zdroje, abych se alespoň na chvilku tobě přiblížila. Chci tě vidět a vědět o tobě každičký detail. Převrátit skutečnost a osud na mou stranu a z loutky se stát mistrem v ovládání tebe samotné. Dovolíš mi snad někdy, dostat se ti úplně pod kůži? Vpít své jméno do tvé mysli, aby první na co ráno pomyslíš byl můj pohled a třeba i to políbení s nímž budeš večer usínat? Ráno, až se probudíš, všude bude prázdno. Žádný vzkaz a přesto budeš vědět, že to co se v noci odehrálo nebyl sen, ale jen další kapitola, jenž stále není uzavřená a tvoří tak další kámen již tak zmateného života. Nehraji vysoké hry, ale s tebou je to jiné. Proč Ty jsi jiná a nepodléháš překážkám, které nastavuji, aby jsi se ke mne dál nepřibližovala? Těším se na další večer. Kdy opět zazvoní zpráva u které bude tvé jméno.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama