Ovlivnění

1. července 2014 v 18:43 | Citronek |  Přítomnost
Stojíš v rohu a zakrýváš tvář. Ztratila jsi vlastní minulost a osud již nechápeš. Ostatní procházejí jako by jsi byla duch, lapáš po jejich pozornosti stejně tak po dechu je lapající člověk, jemuž plicí proletěla kulka. Máte stejné pocity, srdce na tisíc kousků a krvácení, jenž nejde zastavit. Avšak u tebe je to přeci jen trochu jiné, tvá krev stéká nepozorovaně a přestože je silnější než-li tepenné krvácení, žádná ztráta se nekoná. Srdce přestává splňovat správnou funkci a pomalu odumírá v nejhorších myšlenkách. Zase tolik jsi si toho nepřála viď? Hledala jsi pravdu i za cenu, že tě bude sužovat až z tvé mysli zbyde jen jemný a nepatrný prach.
Čekáš na okamžik, kdy přijde osoba a podá ti pomocnou ruku. Tak moc si to přeješ. Nepatrný úsměv, jenž by rozzářil celý tvůj den a zastavil všechnu bolest v každém kousku tvého těla. Svaly se trhají, kosti lámou. Tepny již své úkoly vzdaly a tak se pomalu sesouváš podél zdi a přestáváš vnímat okolí. Tvá první slza. Opět jsi byla přinucena odhalit svou slabost a nelze zastavit. Doufáš v zázrak a zázraky se nedějí. V očích okolí jsi za trosku, možná opilá či zdrogovaná, nicméně odsouzena na pokraj společnosti. Přesto se nikdo o tvůj příběh nezajímá.
Hrdě si chodívala s nosem vzhůru, měla jsi vše. Naplněný život plný sil, oporu a to vše zveličovalo tvé úspěchy. Pak stačila jediná rána, která se srazila k zemi. Nedokážeš se odrazit ode dna a už jen prosíš a žadoníš velmi tiše o ukončení tvého trápení. Zavíráš oči a usínáš. Léky působí, ampule je prázdná a ty odcházíš za světlem, jenž znamená energii tvého nového života. Jen ty však víš, že stačila jediná věta a vše mohlo být úplně jinak.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lili Lili | 1. července 2014 v 22:32 | Reagovat

Až mrazí,velmi dobré. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama