Analýza řečnění

1. března 2015 v 17:17 | Citronek |  Vaše témata
Znáte takové ty různé řeči, co vás mají motivovat k tomu, aby jste zvedli pozadí a něco udělali? Zamysleli jste se někdy nad jejich správným principem? Tak mě napadlo, zkusit si trochu zanalyzovat to řečnění lidí, co vás mají motivovat k výkonům.

"Nikde tě nebudou platit za to, že děláš hovno!" .. Vážně? Zkuste si tuhle větu říct, až budete v práci sedět na záchodě. Zaručuju Vám, že vás minimálně pobaví ten fakt, kolik vám právě váš exkrement vydělal peněz. Zajímavá myšlenka, že vám opravdu někdo platí za to, že sedíte na záchodě a konáte potřebu - nebo ne? :)

"Peníze nerostou na stromech! Co si myslíš?!" .. Zamysleme se - z čeho jsou peníze? Z papíru! Už dítě na prvním stupni základní školy ví, že papír se vyrábí pomocí dřeva, které získáme právě ze stromu. Takže milí rodičové! Ano! Peníze rostou na stromech! :)

"Nechlastej pořád, vychlastáš si mozek a nic z tebe nebude!".. Zkuste si někdy zajít mezi lidi, kteří mají tu správnou hladinku v krvi. Někdy z nich opravdu vypadnou téměř geniální poznatky. Uvolní svoje mozkové buňky natolik, že alespoň na tu maličkou chvilku můžou být výborní vědátoři! :)

"Když budeš sedět pořád u počítače, nebudeš mít žádné kamarády!".. Víte co je smutný fakt na této větě? Ono je to právě naopak. Pokud nebudete u toho počítače sedět pak nebudete mít žádné kamarády. Tahle doba už je natolik pohlcená technologií, že bez počítače, telefonu jste téměř odsousezi k šikaně - děsí vás to? Myslím, že rozhodně nejste jediní.

"Miluju tě! V životě nebudu nikoho jiného milovat tak jako tebe!".. Jistěže nebude, každý je jiný a nikde se nevylučuje, že se prostě vaše milovaná polovička do někoho zamiluje daleko víc než do Vás. Nezapomeňte si jít podřezat žíly, až zjistíte, že jste o tu osobu přišli - ono to většinou všechno vyřeší (sarkasmus - vaší ex bude úplně fuk co děláte, je šťastná s někým jiným, pamatujte!) :)

"Budu tam za pět minut.".. Pokud Vám tohle řekne velmi dobrý kamarád, je vám jasné, že máte ještě minimálně hodinu čas :)

"Šel bych za tebou klidně přes celý svět, jen abych vidět tvůj úsměv." ... Počkejte až začne venku pršet a napište ať za vámi přijde pěšky, v tu chvíli bude mít všechny nemoci světa a výmluvy, které jste ještě v životě neslyšeli! :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Annie Annie | 1. března 2015 v 17:41 | Reagovat

Je to s tim hovnem je dobry! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama