Na přístrojích

9. března 2015 v 21:25 | Citronek |  Sarah a Olivie
... Ticho se rozléhalo po celé místnosti. Každou třetí vteřinu se ozvalo jen hlasité pípnutí nemocničního přístoje. Sarah se probrala po pádu ze svého motocyklu. Hlavu měla jako střep, tělo sedřené do hlubokých ran, které intenzivně pulsovaly bolest do jejího podvědomí. Matně vzpomínala co se stalo. Vysoká rychlost, slzy v očích a hlavou se jí honily jen vzpomínky na Olivii. "Jistě Olívie, co asi teď zrovna dělá?" pomyslela si Sarah a natahovala svou ruku po mobilním telefonu. Nebyla na něm jediná zpráva od kohokoli.
Sarah milovala jízku na motocyklu, jen v ten moment se cítila svobodná a vzpomínky jí tolik nesužovali tak jako během dne. Potřebovala cítit ten adrenalin, ten pocit kdy pokouší vlastní život. Až teď na to doplatila. Nyní cítila v každé své končetině tupou bolest při každém mírném pohybu. Neopatrně škubla rukou, když odhazovala svůj telefon, rána na jejím zápěstí praskla a obvaz se začal zalévat krví. Mystifikoval jí ten pohled, ale věděla, že takhle to skončit nesmí. Do pokoje ihned přiběhla sestra a začala ránu ošetřovat. Sarah jí s velkým zájemem pozorovala. Líbila se jí. Potkat jí v jinou dobu a jinou situaci, jistě by s ní začala flirtovat. Nyní je už poučena. Ví, že žádná není pravá. Ví, že lásku znovu poznat nechce, neboť bolest, kterou sebou přináší byla přeci jen silnější než pád z motocyklu.
Sarah začala vzpomínat na celou situaci, na svůj pád i na to jak dlouho byla mimo vědomí. První věc kterou se chystá udělat až ji pustí z nemocničního lůžka je další jízda. Ani tento pád pro ni nebyl dostatečným ponaučením. Miluje to. Miluje adrenalin snad více než Olivii. Nikdy to však nedokázala přiznat sama sobě. Opravdu existuje něco, co bude mít vždy před ní přednost. Chtěla mít svou kariéru a sahat vysoko na hvězdy a nikdy nepoznat pád. V lásce se však propadla více než hluboko, právě to jí dalo sílu ke startu její kariéry. Každý den, kdy vstává ze své postele má chuť zdokonalit se.
Teď leží v prázdném pokoji a dívá se z okna na oblohu. Hledá odpovědi na své otázky, nebo naději, že jednou až se probudí bude vedle ní ležet člověk ke kterému bude cítit to co kdysi k Olivii. Jen vše bude opětované a bude mezi nimi důvěra, pravda a oči budou mít jen jedna pro druhou. Zatím však jen usíná pod vlivem sedativ a odevzdává se své bolesti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama