Seznamte se - Max

21. března 2015 v 4:32 | Citronek
... Chtěla začít znovu. Zapomenout na minulost a tvořit novou budoucnost. Udělala za vším tlustou čáru a vydala se tak vstříc novému osudu. Nová osobnost a pozitivní myšlení z ní vyzařovalo na dálku. Byla přesvědčena, co nyní od života chce. Nikdy by však nečekala, co se v následujících dnech událo. Poznala lásku a vše kolem ní, projevy a pocity, které má v okamžiku, kdy je se správnou osobou. Nyní jí však do života vstoupil muž. Jmenoval se Max. Rozuměli si spolu jako výborní přátelé, doplňovali se a dokázali se smát sebehloupějšímu žertu. S ním se jí dařilo zapomínat na vše.
Začínala jsi uvědomovat, že jejich přátelství jí začíná přerůstat přes hlavu. I ona jemu však nebyla lhostejná. Sarah Maxovi dlouhé hodiny vyprávěla o Olivii a on jen napjatě poslouchal její slova. Když se jí hnaly slzy do očí, objal ji a mlčel. Udělal právě to, co Sarah tolik potřebovala. Cítit, že jí někdo po tak dlouhé době rozumí a je jí oporou. S Maxem dokázala sedět dlouhé hodiny a být duchem nepřítomna. Sledovat film a házet popkorn po celé pohovce, smát se napjatým okamžikům ve filmu a cítit se opět šťastná.
Jistě, na Olivii nezapomněla. Je její přítelkyní, i když je to velmi komplikované. Je ráda za každou chvilku, kdy jsou spolu. Ví však, že obě musí jít jinou cestou, aby se alespoň párkrát jejich cesty spojily a ona s ní mohla pár životních okamžiků sdílet. Milovala jí, díky Maxovi jí však dochází, že tento cit pomalu odchází a zůstává zde přátelství, které možná bude mít pro obě daleko větší cenu, než vztah, který jim nikdy nebyl přán a nebyly schopny za něj společně bojovat.

Sarah by si nikdy nepomyslela, že dokáže najít pochopení u muže. Když spolu propletli své ruce a podívali se navzájem do očí, byl v nich vidět život, radost a jiskření budoucnosti. Avšak nic není tak jednoduché, jak se zdá. Sarah odmítá k sobě kohokoli k sobě opět připustit blíže. Je za Maxe ráda, ale ten bude mít vše o dost složitější. Bude muset dokázat, že obstojí problémy, které kolem nich budou vznikat a že neuteče při prvním problému. Dokáže-li být pro Sarah tou správnou oporou, kterou tolik potřebuje, může mezi nimi vznikat pomalu pouto, které bylo mezi Sarah a Olivií. Vše však záleží na tom, jak se Max k této situaci postaví.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama